35. Międzynarodowe Święto Kominiarzy

Na początku września 2016 roku odbędzie się jubileuszowe 35. Międzynarodowe Święto Kominiarzy w miejscowości Santa Maria Maggiore (VB) – Valle Vigezzo, na północy Włoch. Odbędzie się to w dniach 2-5 września. Wcześniej pisaliśmy o tegorocznej edycji. Zapraszamy do lektury: Międzynarodowy Zjazd Kominiarzy.

Jako redakcja będziemy organizować wyjazd na to wydarzenie Polskiej reprezentacji kominiarzy. Organizatorzy bardzo się cieszą, że przyszłoroczne jubileuszowe spotkanie poszerzy się o kolejnych przedstawicieli czarnego fachu.

Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Osoby chętne prosimy się kontaktować z naszą redakcją: info@kominiarz.tv

W późniejszym terminie będziemy informować i planie spotkania oraz wszystkich szczegółach wyjazdu. Na chwilę obecną zostaliśmy poproszeni o podanie orientacyjnej liczby uczestników, aby organizator mógł zarezerwować odpowiednią ilość noclegów.

Wstępny plan wyjazdu przewiduje wyjazd autokarem w czwartek 1.09.2016 z Gdańska. Trasa przejazdu przez Polskę będzie umożliwiała dosiadkę w drodze. Powrót przewidziany jest 6.09.2016 (wtorek).